Baletní školička pro děti

Home / Portfolio / Baletní školička pro děti

O projektu

V Havel Designu jsme se opět chopili nového projektu a tentokrát jsme se spojili s Baletní školičkou Kristýny Farkotové. Naším cílem bylo vytvořit moderní a funkční webové stránky pro tuto baletní školu, které by byly přehledné a snadno použitelné pro její studenty a rodiče.

V první řadě jsme se zaměřili na tvorbu loga, které by odráželo krásu a eleganci baletu a zároveň bylo jednoduché a snadno zapamatovatelné. Naše grafická designérka strávila mnoho hodin tvořením tohoto loga, aby se co nejvíce přiblížilo vizuálnímu stylu, který si paní Kristýna přála. Výsledkem bylo nádherné ručně malované logo, které se stalo vizuálním stěžejním bodem celého webu.

Dalším důležitým krokem bylo vytvoření objednávkového rozvrhu kurzů, který by byl přehledný a snadno použitelný pro rodiče, kteří chtějí přihlásit své děti do baletních kurzů. Tento rozvrh jsme navrhli tak, aby byl snadno aktualizovatelný a umožnil studentům a rodičům vidět aktuální nabídku kurzů, které jsou k dispozici.

Kromě toho jsme pro tuto baletní školu vytvořili také základní e-shop, který umožňuje nákup tanečních potřeb a doplňků. Cílem bylo vytvořit jednoduchý a snadno použitelný e-shop, který by umožnil studentům a rodičům snadno nakupovat všechny potřebné věci přímo na webu.

Výsledkem naší spolupráce byly moderní, funkční a vizuálně atraktivní webové stránky, které splnily očekávání naší klientky Kristýny Farkotové. Bylo pro nás potěšením pracovat s touto baletní školou a těšíme se na další spolupráci v budoucnu.

Doufáme, že se vám náš popis naší práce líbil a že se brzy uvidíme při dalším!

Zákazník: Baletní školička Kristýny Farkotové

Služby: Vytvoření kompletní nové značky včetně designu webu a kompletního zpracování - vytvoření objednávkového rozvrhu + ručně malované logo

Balíček: Platinový web + Základní E-shop 

Začátek tvorby: 1 . března . 2023

Konec a finalizace: 12 . března . 2023

Údržba: Naše spolupráce pokračuje i nadále. Pravidelně udržujeme web a e-shop aktuální.

Vytváříme weby a designy

V Havel Design se specializujeme na tvorbu webových stránek, eshopů a grafického designu. Každý projekt řešíme individuálně a snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Naše práce vám pomůže posunout vaše podnikání na další úroveň.

Sledujte nás:
Sledujte nás:

Recenze

Kompletní vytvoření značky
S Havel Design jsme se rozhodli spolupracovat na základě rozumné ceny, originality webových stránek a osobnímu přístupu. Požadovali jsme firemní identitu a originální web na potisk triček s online návrhářem. Předčili jste naše očekávání, podívejte se sami www.miravel.cz

Novinky do emailu

Nezmeškejte žádné novinky z digitálního světa webů!
Vyplňte váš email, a my vám je budeme pravidelně posílat.

Copyright © 2023 Havel-Design.cz Všechna práva vyhrazena.

Ceny vč.DPH   |      Ochrana os. údajů GDPR     |      Zásady cookies (EU)