Magazín pro moderní ženy

Home / Portfolio / Magazín pro moderní ženy
Magazín pro moderní ženy

O projektu

Jsme nadšeni z naší spolupráce s Magazínem pro moderní ženy na vytvoření nového webového magazínu a moderního, stylového loga. Spolupráce s týmem Magazínu pro moderní ženy byla velmi pozitivní a výsledky jsou prostě skvělé.

Náš tým byl zodpovědný za design a vývoj webového magazínu, který je moderní, čistý a snadno použitelný. S týmem Magazínu pro moderní ženy jsme se pak spojili, aby jsme zajistili, že magazín bude plný zajímavých článků a informací pro moderní ženy.

Logo, které jsme navrhli jako součást tohoto projektu, je minimalistické, stylové a hodně se hodí k novému webu.

Jsme opravdu nadšeni z naší spolupráce s Magazínem pro moderní ženy a výsledky jsou prostě úžasné. Nový web byl velmi dobře přijat našimi zákazníky a získali jsme mnoho pozitivní zpětné vazby na jeho design a uživatelskou přívětivost. Nové logo nám rovněž pomohlo posílit vizuální styl a identitu značky.

Celkově řečeno, spolupráce s Magazínem pro moderní ženy byla pro nás velkým úspěchem a jsme nesmírně vděčni za tuto příležitost. Těšíme se na další projekty společně s týmem Magazínu pro moderní ženy a těšíme se na to, co přinese budoucnost.

Zákazník: Magazín pro moderní ženy

Služby: Kompletní návrh nového moderního magazínu, zachování dat ze starého webu a vytvoření nového loga v jednoduchém a moderním stylu.

Balíček: Platinový web + nové logo

Začátek tvorby: 20 . února . 2023

Konec a finalizace: 24 . února . 2023

Údržba: Naše spolupráce pokračuje. Pravidelně se staráme o web, grafiku a vše ostatní.

Vytváříme weby a designy

V Havel Design se specializujeme na tvorbu webových stránek, eshopů a grafického designu. Každý projekt řešíme individuálně a snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Naše práce vám pomůže posunout vaše podnikání na další úroveň.

Sledujte nás:
Sledujte nás:

Recenze

Kompletní vytvoření značky
S Havel Design jsme se rozhodli spolupracovat na základě rozumné ceny, originality webových stránek a osobnímu přístupu. Požadovali jsme firemní identitu a originální web na potisk triček s online návrhářem. Předčili jste naše očekávání, podívejte se sami www.miravel.cz

Novinky do emailu

Nezmeškejte žádné novinky z digitálního světa webů!
Vyplňte váš email, a my vám je budeme pravidelně posílat.

Copyright © 2023 Havel-Design.cz Všechna práva vyhrazena.

Ceny vč.DPH   |      Ochrana os. údajů GDPR     |      Zásady cookies (EU)