Ubytování Slezská Harta

Home / Portfolio / Ubytování Slezská Harta

O projektu

Nový, kompletní brand (značka, identita firmy) pro ubytování na Slezské Hartě

Tato spolupráce byla opět naprosto úžasná. Jsme moc rádi, že nám dáváte 100% důvěru. I zde jsme vytvářeli kompletní identitu firmy, od názvu, domény přes logo, web, rezervační systém až k letákům a dalším materiálům k podpoře úspěšného podnikání.

Název, logo a identita

Prvním krokem bylo vytvoření názvu pro toto úchvatné ubytování. Vzhledem k tomu, že Slezská Harta disponuje naprosto unikátním okolím, chtěli jsme v názvu zachovat tuto jedinečnost, a proto vznikl v této podobě, doplněn moderním logem znázorňujícím Vaší cestu k dokonalé dovolené.

Webová stránka a textování

Postarali jsme se také o vytvoření jedinečné webové stránky, která návštěvníkům umožňuje prozkoumat všechny kouzla Slezské Harty a dává jim všestranné možnosti, jak by mohli svou dovolenou trávit. V rámci spolupráce jsme celý web otextovali, klient tedy nemusel dodávat žádné textové podklady, pouze fotky ubytování.

Rezervační systém (booking) a propagační materiály

Aby bylo vše pod kontrolou majitelů, dohodli jsme se na integraci rezervačního systému přímo na webových stránkách (žádná vedlejší služba). Součástí zakázky bylo také vytvoření letáků s úvodními a důležitými informacemi pro budoucí hosty. Také jsme zajistili i další promo materiály, které budou dále rozšiřovat povědomí o ubytování Slezská Harta (potisk textilu a reklamní předměty jako jsou tašky apod).

Celý proces spolupráce s ubytováním Slezská Harta byl pro nás naprosto dokonalý, protože jsme dostali 100% volnost a web jsme klientovi ukázali až po úplném zhotovení. Jsme velmi vděčni za tuto projevenou důvěru.

A pokud i vy máte nápad na podnikání, nebo podnikáte a nemáte vůbec představu, nevíte, co vlastně chcete a chcete to nechat na nás, neváhejte a napište nám.

Váš Havel Design

Doufáme, že se vám náš popis naší práce líbil a že se brzy uvidíme při dalším!

Zákazník: Ubytování Slezská Harta

Služby: Vytvoření kompletní nové značky včetně designu webu a kompletního zpracování - vytvoření rezervačního systému + ručně kreslené logo

Balíček: Platinový web + Základní E-shop + Rezervační systém

Začátek tvorby: 1 . srpna . 2023

Konec a finalizace: 31 . září . 2023

Údržba: Naše spolupráce pokračuje i nadále. Pravidelně udržujeme web aktuální.

Vytváříme weby a designy

V Havel Design se specializujeme na tvorbu webových stránek, eshopů a grafického designu. Každý projekt řešíme individuálně a snažíme se vyjít vstříc vašim potřebám. Naše práce vám pomůže posunout vaše podnikání na další úroveň.

Sledujte nás:
Sledujte nás:

Recenze

Kompletní vytvoření značky
S Havel Design jsme se rozhodli spolupracovat na základě rozumné ceny, originality webových stránek a osobnímu přístupu. Požadovali jsme firemní identitu a originální web na potisk triček s online návrhářem. Předčili jste naše očekávání, podívejte se sami www.miravel.cz

Novinky do emailu

Nezmeškejte žádné novinky z digitálního světa webů!
Vyplňte váš email, a my vám je budeme pravidelně posílat.

Copyright © 2023 Havel-Design.cz Všechna práva vyhrazena.

Ceny vč.DPH   |      Ochrana os. údajů GDPR     |      Zásady cookies (EU)